Dlaczego warto wybrać Nasz Żłobek?

Żłobek Malinowy Domek został stworzony z myślą o potrzebach najmłodszych i ich rodziców. W Naszej placówce wychowujemy dzieci w atmosferze życzliwości, zrozumienia i poszanowania ich godności. W zbliżonych, do domowych warunkach, pod opieką wykwalifikowanych, pełnych pasji nauczycieli dajemy dzieciom szansę rozwinąć skrzydła. Pomagamy im wszechstronnie się rozwinąć w sferze fizycznej, kulturalnej, społecznej i emocjonalnej. Wspieramy ich spontaniczną i twórczą aktywność.
Ponadto Nasz program oparty na założeniach integracji wielu tradycyjnych i nowatorskich metod edukacyjnych w których kluczowym elementem jest wykorzystanie ruchu i zabawy jako podstawowej aktywności dziecka. Dzięki temu w sposób naturalny dziecko nabywa wiedzę i umiejętności. Metody te pomagają dzieciom w rozwijaniu indywidualnych cech osobowości, w formowaniu prawidłowego charakteru, zdobywaniu wiedzy, umiejętności szkolnych i umiejętności współdziałania.

Żłobek zapewnia:

1
Troskliwą opiekę przez cały rok,
od pn - pt od 6:30 -18:00

2
Bezpieczne i higieniczne warunki pobytu malucha w placówce
3
Indywidualne, podmiotowe podejście do każdego dziecka
4
Małe, kameralne grupy (do 15 osób)
5
Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną i medyczną